ISAN Radiátory s.r.o.

 

Rovnako ako v minulých rokoch i tento rok sa pri vývoji a konštrukcii nových interiérových radiátorov odborníci z ISANu zamerali na spojenie funkčnosti, kvality a unikátneho vizuálneho riešenia. Výrobca vsádza aj na vysokú mieru individualizácie. Vďaka svojím mnohoročným skúsenostiam dokáže zákazníkom ponúknuť radiátory na mieru. V praxi je tak možné zvoliť si vlastnú veľkosť telesa, spôsob jeho pripojenia a ďalšie parametre. Na prianie dokáže ISAN všetky modely dodať v niektorom z 28 farebných odtieňov, zvoliť je možné taktiež bezfarebný lak. Špecialitou a tohoročnou novinkou je možnosť lakovania antibakteriálnou farbou na báze iónov striebra, ktoré poskytujú ochranu proti baktériám a hubám. Samozrejmosťou je potom možnosť objednať akékoľvek vykurovacie teleso v chrómu či v nereze.

 

Akros

Interiérový radiátor s vertikálne umiestnenými rúrkami skvele vynikne hlavne vo vstupných halách a jedálňach. Na prianie je k dispozícii s praktickými naskrutkovanými háčikmi. Môže byť taktiež doplnený jednostranným alebo obojstranným madlom z brúsenej nereze, ktoré slúžia ku ľahkému zaveseniu textílií. Výhodou tohoto vykurovacieho telesa je tiež možnosť voľby bočného a stredového pripojenia. Model Akros je k dispozícii v troch dĺžkach (350, 470 a 590 mm) a jednotnej výške 1800 mm. Na prianie však ISAN vie rozmery prispôsobiť požiadavke zákazníka. Vykurovacie teleso Akros v interiéri obzvlášť vynikne v metalických farbách, čo je i tajný tip výrobcu.

 

akros

Dizajnový radiátor Akros

 

Carme

Interiérovému vykurovaciemu telesu Carme nechýba elegancia. Parádu urobí nielen v kúpelni. ISAN ho dodáva v troch výškach (1143, 1543 a 1605 mm), dĺžka je potom zhodných 605 mm. Výkon sa podľa rozmeru pohybuje od 438 W do 620 W. Novinkový model Carme môžu mať zákazníci aj v elektrickom prevedení. Je možné ho obohatiť radou kúpeľňových doplnkov, elektro regulátorov i termostatických sád podľa vlastného výberu.

 

carmed

Dizajnový radiátor Carme

 

Avondo

Na prvý pohľad ide o klasický kúpeľňový rebrík, až potom si všimnete rúrok vystupujúcich do popredia. Vďaka nim je možné praktické zavesenie ručníkov a iných textílií. Novinka je k dispozícii v troch výškach (775, 1215 a 1775 mm), pričom každá z nich môže mať dve možné dĺžky 500 a 600 mm. Rozmery tohoto praktického radiátora je však možno prispôsobiť prianiu zákazníka, rovnako tak je možné vyberať z celkom 19 variánt jeho pripojenia. Samozrejmosťou je potom možnosť doplniť teleso o nové elektro regulátory a termostatické sady. Novinkové Avondo naviac ISAN ponúka aj v elektrickom prevedení.

 

avondo

Kúpeľňový radiátor Avondo