ISAN Radiátory s.r.o.

 

Spoločnosť ISAN, výrobca kvalitných dizajnových radiátorov a podlahových konvektorov, uvádza na trh novú radu elektronických regulátorov pre elektrické kúpeľňové radiátory ISAN MELODY. Zároveň došlo k úprave existujúcich regulátorov tak, aby mohli byť využívané pre sušiaky textílií. K uvedenému kroku došlo v súvislosti s potrebou splniť nariadenie Komisie (EU)  2015/1188, ktorým sa stanovujú požiadavky na ekodizajn lokálnych vykurovacích telies uvádzaných na trh. Aké sú teda hlavné novinky, s ktorými v tomto roku ISAN prichádza v oblasti úsporných elektronických regulátorov?

 

stone1

Obr. 1 Regulátor Stone  

Regulátory pre elektrické radiátory

WHISTLE a STONE, regulátory vyhovujúce smernici Ekodizajn. Elektronický regulátor WHISTLE disponuje prehľadným LCD displejom a štyrmi ovládacími tlačítkami pre jednoduché nastavenie viacero užitočných funkcií. Výhodou je, že regulátor ovláda izbovú teplotu pomocou mikroprocesoru, ktorý reguluje teplotu bez toho, aby bola ovplyvnená vonkajšími podmienkami alebo teplotou radiátora. Regulátor WHISTLE je rovnako ako väčšina ostatných ISAN regulátorov, dodávaný v dvoch farebných prevedeniach, konkrétne v bielej a chrómovej variante. Vlajková loď, regulátor STONE, patrí medzi digitálnymi regulátormi k tým najsofistikovanejším. Pre svoje ovládanie využíva aplikáciu pre smartfóny. Vďaka nej môžu zákazníci ovládať jednotlivé vykurovacie telesá v dome, naplánovať program vykurovania alebo využívať štatistiky spotreby elektrickej energie. Leták k stiahnutie tu.

 

whistle

                                                                                                                Obr.2 Regulátor Whistle      

 

Regulátory pre sušiaky textílií

ISAN regulátory FORTE PW a MINI PW sú po novom ovládané v percentách nominálneho príkonu vykurovacej tyče v rozmedzí 20-100 %. Na ich ovládacom panele teraz zákazníci nájdu prehľadnú stupnicu pre zvolenie aktuálneho príkonu. Z- základná vykurovacia tyč je osvedčeným modelom pre sušenie, ale neponúka reguláciu. K jej ovládaniu je vhodné použiť externé časové alebo programovateľné hodiny. Pre sušiaky ISAN MELODY je možné použiť i regulátor s označením KTX 3. Obľúbený model disponuje digitálnym displejom a štyrmi tlačítkami pre zmeny hodnôt nastavených parametrov a časových funkcií. KTX 3 meria teplotu vo vnútri radiátora, má rozsah teplôt 30-60 °C a disponuje vysokým krytím IPX5. Leták k stiahnutie tu.

 

tzbvhitle

Viac informacií na www.isan.sk