ISAN Radiátory s.r.o.

Spoločnosť ISAN je tradičným tuzemským výrobcom vykurovacích telies. Dlhodobo patrí k najväčším producentom kúpeľňových rúrkových radiátorov v Českej republike. S viac ako šesťdesiatročnou tradíciou sa spájajú vysoké technické i estetické parametre všetkých výrobkov, ktoré si vďaka svojím kvalitám získali renomé ako v Českej republike, tak aj na zahraničnom trhu. Špecializáciou spoločnosti je výroba radiátorov na mieru podľa požiadavkov a prianí zákazníka. Poďme si predstaviť základné výrobné rady.

Kúpeľňové a dizajnové radiátory

Najpredávanejšia produktová rada MELODY ponúka celkom 67 modelov radiátorov. Zahŕňa radiátory do kúpelňí, obytných priestorov aj kancelárií. Ponuka zohľadňuje súčasné trendy v architektúre a bytovom dizajnu. Dominujú elegantné tvary a ušľachtilé materiály, ako je sklo, chróm či brúsená nerezová oceľ. Radiátory z rady MELODY tak vkusne dotvoria každý interiér. Individuálny dizajnový prvok urobí z radiátora aplikácie grafického motívu či fotografie.

Článkové „retro“ radiátory

Článkové radiátory rady ATOL vybočujú svojím vzhľadom „retro“ liatinových radiátorov. I vďaka tomu sú často zámerne umiestňované na najfrekventovanejšie miesta vo verejných budovách. Radiátory ATOL majú optimálnu cirkuláciu vykurovacieho média s vysokou účinnosťou prenosu tepla. Sú tak vhodné aj do nízkoteplotných systémov. Vysoké výkony radiátorov zaraďujú tento typ medzi vyhľadávané najmä pre rekonštrukcie starších bytových priestorov. Praktický tvar umožňuje i ľahké čistenie a následnú údržbu.

Radiátory z rebrových rúrok

Industriálny dizajn frčí. Retro radiátor SPIRAL je znova objavený dizajnérmi z celého sveta, ktorí ho radi umiestňujú do administratívnych budov, hotelov, reštaurácií alebo zasadacích miestností firiem. V dobe priemyslového rozkvetu vyhrieval vďaka svojej výkonnosti a možnosti zapojenia do teplovodnej či parnej sústavy veľké výrobné haly. Dnes je okrem jeho dizajnu nespornou výhodou aj nízka cena a dlhá životnosť.

Podlahové konvektory

Podlahové konvektory TERMO sú ideálne pre moderné nízkoenergetické domy a pre Green Energy projekty. Nachádzajú uplatnenie v miestach s veľkoplošným presklením. Inštalujú sa aj v komerčných a administratívnych budovách, obchodných centrách, vestibuloch a ostatných verejných priestoroch. Rozšírené sú taktiež v bytovej zástavbe, kde slúžia pre vykurovanie obytných miestností, chodieb, hál a zimných záhrad. Nová generácia podlahových konvektorov TERMO je konštruovaná výhradne pre bezpečné nízke napätie 24 V DC.

Sálavé konvektory

Sálavé konvektory rady EXACT patria k tradičným a osvedčeným vykurovacím telesám. Sú vyrobené z masívnych oceľových profilov 70 x 11 mm, naviac doplnené o prídavnú konvekčnú plochu, ktorá výrazne zvyšuje výhrevnosť telies. Hlavnou vykurovacou zložkou Exactov je sálavé = radiačné vykurovanie. Vyberať je možné tiež z lamelových radiátorov (tzv. vykurovacích stien) horizontálneho i vertikálneho prevedenia s možnosťou uchytenia na stenu či na podlahu.

Konvektory s lamelovým výmenníkom

Spoločnosť ISAN vyrába taktiež konvektory s lamelovým výmenníkom rady ECOLITE. Jedná sa o moderné vykurovacie prvky používané pre vykurovanie kancelárskych a predajných priestorov, autosalónov, hotelov a ďalších verejných stavieb. Vhodné sú predovšetkým tam, kde je nutné tepelne odtieniť veľké presklené plochy, napr. francúzske okná, výlohy a steny vystavené pôsobeniu chladného vzduchu.