HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Spoločnosť HELUZ predĺžila akciu na nákup tehál HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1 za výhodné FIRST MINUTE ceny na objednávky uskutočnené až do 15. októbra 2022. Predĺžená bola aj možnosť registrácie do 30. septembra 2022 na http://www.heluz.sk/akcie. Objednané tehly si potom investor bude môcť odobrať až v nasledujúcom roku, čo mu poskytne dostatok času na doladenie kvalitného projektu za podpory technických poradcov spoločnosti HELUZ.

Akcia HELUZ TEHLY FIRSTMINUTE NA NASLEDUJÚCI ROK je benefitom pre všetkých zákazníkov spoločnosti HELUZ za ich dôveru. Vzťahuje sa na odber tehál radu HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1 pre ucelené domy a projekty v Slovenskej republike. Pri splnení všetkých podmienok akcie HELUZ TEHLY FIRSTMINUTE NA NASLEDUJÚCI ROK získa zákazník tehly HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1 v šírke 38, 44 a 50 cm so zvýhodnenou garantovanou zľavou z platných cenníkových cien výrobcu. Vývoz materiálu s touto FIRST MINUTE cenou bude možný iba od 1. marca 2023 do 30. júna 2023.

Prvým krokom pre účasť na akcii HELUZ TEHLY FIRSTMINUTE NA NASLEDUJÚCI ROK je registrácia pomocou webového formulára na stránke https://www.heluz.sk/akcie, po novom až do 30. septembra 2022. Registrovať sa môžu aj tí zákazníci, ktorí majú výkaz výmer so zľavovým kódom, ale doteraz neobjednali materiál v spoločnosti HELUZ.  Odberateľ objedná tehly na základe získaného zľavového kódu vo vybraných stavebninách najneskôr do 15. októbra 2022. V budúcom roku zákazník odoberie v období od 1. 3. 2023 do 30. 6. 2023 od vybraného distribútora/predajcu stavebnín minimálne 70 % objednaného materiálu zo spracovaného výkazu výmer. Prekážkou nie je ani to, ak zákazník ešte nemá hotovú projektovú dokumentáciu – teraz môže požiadať o orientačnú ponuku spotreby materiálu, ktorá potom bude po predložení projektovej dokumentácie aktualizovaná zadarmo.

Na www.mojheluz.sk môžete priebežne sledovať vyhodnotenie nároku na získanie vernostného bonusu. V sekcii Môj HELUZ si po odobraní materiálu môžete vygenerovať Šekovú knižku HELUZ s ďalšími benefitmi pre svoju stavbu. Tento benefit je určený pre zákazníkov realizujúcich svoje stavby na území Slovenskej republiky.

Kompletné a záväzné podmienky nájdete tu.