HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Spoločnosť HELUZ opäť vyhlásila ku Dňu tieniacej techniky (16. mája) súťaž „Odfoť tieň“, tentoraz o záhradné ohnisko Fieldmann FZG 1020. Svoje fotky môžete až do 10. júna 2022 posielať cez súťažný formulár. Kompletné pravidlá súťaže nájdete v Pravidlách súťaže Odfoť tieň 2022.

ko sa k tieňu „postavíte“, záleží čisto na vašej fantázii, pre inšpiráciu sa môžete pozrieť na minulé fotopríspevky na odkaze Odfoť tieň 2020. Po ukončení súťaže zasadne porota, ktorá autora najlepšej fotky ocení záhradným ohniskom Fieldmann FZG 1020. Elegantné ohnisko od českého výrobcu disponuje praktickými sklopnými nožičkami pre jednoduché prevážanie aj skladovanie. Mriežkové veko zas nielen dotvára atraktívny dizajn, ale zachytí aj iskry, takže zvyšuje bezpečnosť.

Spoločnosť HELUZ prispieva k teplotnému komfortu v interiéroch domov nielen tehlami s najlepšími tepelnoizolačnými parametrami na trhu HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1, ale aj žalúziovým a roletovým PREKLADOM HELUZ FAMILY 3in1 nosný. Tento preklad s integrovanou, ale vyberateľnou tepelnou izoláciou je určený na jednovrstvové murivo z tepelnoizolačných tehál HELUZ FAMILY. Vnútorný priestor PREKLADU HELUZ FAMILY 3in1 nosný je veľkostne variabilný pre umiestnenie vonkajších žalúzií, roliet či screenov alebo môže zostať z výroby vyplnený izolantom. Na obvodové murivo domu tak možno použiť jediný typ nosného prekladu bez toho, aby stavebník musel vopred vedieť, či bude chcieť inštalovať tienenie, alebo nie.

www.heluz.sk