Rolovacie brány predstavujú efektívny spôsob, ako zabezpečiť dom alebo garáž. Vďaka inteligentnej konštrukcii garážovej brány sa vyhnete stavebným úpravám, ktoré zaberajú čas a stoja ďalšie peniaze.

Prečo vymeniť starú bránu za rolovaciu?

Rolovacie garážové brány nie sú len znakom moderného domova. Ponúkajú výhody, vďaka ktorým na klasickú bránu so zámkom hneď zabudenete. Napríklad rozmery brány sa líšia podľa použitých lamiel, ktoré môžu mať až 6 metrov. Šírka garáže vás tak pri výbere kvalitnej brány nemusí obmedzovať.

Bezpečie pred zlodejmi i nárazom

Najväčšou výhodou kvalitných rolovacích garážových brán je ich bezpečnosť a odolnosť voči vlámaniu. Pevné lamely s ochranou proti nadvihnutiu zabezpečia budovy pred nevítanými hosťami. Ochránia váš majetok a zamedzia prístupu nepozvaných návštevníkov.

Úspora miesta

Rolovacia brána do garáže navyše šetrí miesto. Bez obáv môžete s autom zastaviť priamo pri garáži a odniesť nákup. Brána sa roluje smerom hore, a tak nezaberá cenné miesto na príjazdovej ceste. Rovnako nenápadná je aj pri kompletnom otvorení – lamely sa skryjú buď do boxu, alebo na samotný hriadeľ.

Diaľkové ovládanie pre ešte väčší komfort

O pohodlné otváranie brány sa stará diaľkový ovládač, ktorý šetrí čas pri otváraní. Obzvlášť keď prší, sneží alebo padajú krúpy. Pre prípad odstávky elektrického prúdu má brána záložné manuálne ovládanie.

Viac svetla v garáži

A ani škaredé ponuré počasie vás nemusí vyhnať od rozrobenej práce alebo upratovania v garáži. Ak si zvolíte variant brány s priehľadnými lamelami alebo okienkami, získate aj vnútri dostatok svetla. Vo výsledku tak ušetríte za energiu nutnú na osvetlenie inak tmavej garáže.

Rolovacie brány Minirol predstavujú kvalitný a funkčný spôsob, ako zabezpečiť garáž alebo iný priestor pred nepozvanými hosťami. Zároveň však slúžia aj ako estetický prvok, ktorý farebne zladíte s fasádou domu.

Zaujíma vás viac informácií o rolovacích garážových bránach? Kontaktujte obchodných zástupcov a nechajte si zadarmo vytvoriť ponuku brány Minirol.