Kontakt
Hrušovská 2969/13, Ostrava, 702 00
Obchodný zástupca
Ing. Milan Krafčík, PhD.
technický poradca pre Bratislavu a západné Slovensko

Obchodný zástupca
Ing. Matej Roštár
technický poradca pre stredné Slovensko

Obchodný zástupca
Ing. Marcel Korheľ
technický poradca pre východné Slovensko
O firme

Viega. Connected in quality.

Našou požiadavkou je každý deň prekonávať samých seba. Vďaka dialógu s našimi zákazníkmi vyvíjame stále lepšie výrobky a služby. Pracujeme na budúcom rozvoji našej spoločnosti, bez toho aby sme strácali z dohľadu vlastnú minulosť.

Pri všetkom, čo robíme, sme spojení s najvyššou kvalitou. A to nie od včerajška, ale už cez 120 rokov máme víziu zásadne meniť inštalačnú techniku. S viac než 4700 zamestnancami sme sa stali lídrom svetového trhu a aj napriek tomu zostávame rodinným podnikom, ktorý stanovuje vlastné pravidlá. Tak môžeme vyvážať kvalitu „Made in Germany“ do celého sveta a ponúkať výrobky najvyššej úrovne.

Pomáhať čo najviac našim zákazníkom pri ich každodennej práci je pre nás veľmi dôležité. Zlaďujeme techniku, materiály a komfort, venujeme čas k zaisteniu kvality a investujeme do výskumu a vývoja. Výsledkom je perfektne zladený systém cez 17 000 výrobkov, ktoré si je možno rýchlo a spoľahlivo objednať. Okrem toho sme si vedomí zodpovednosti ako svetového lídra a zdieľame svoje znalosti s našimi zákazníkmi po celom svete.

Pretože sme presvedčení:

Kvalita je všetko. Bez kvality nedáva nič zmysel.