Kontakt
O firme

Spoločnosť HORNBACH bola založená v roku 1877 a ako jediná v segmente pre domácich majstrov má za sebou históriu siahajúcu cez šesť generácií. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 158 stavebných a záhradných marketov v deviatich európskych krajinách, z toho 4 v Slovenskej republike. Piaty market je v procese plánovania.

Koncept predaja a sortiment výrobkov sa plne orientuje na potreby zákazníkov, ktorí realizujú svoje projekty, ale tiež na profesionálov. HORNBACH svojim zákazníkom zaručuje trvalo nízke ceny a zaisťuje si tak prvenstvo vo svojom odbore. Mnohé nezávislé testy a štúdie potvrdzujú vysokú kvalitu poskytovaného poradenstva a tiež výborný servis.

Spoločnosť Hornbach je priekopníkom v odbore, pretože práve ona otvorila prvý kombinovaný stavebný a záhradný market (1968), prvý veľkoplošný „stavebný hobby market“ (1980) a prvý stavebný market s integrovaným Drive-in centrom (2003). Týmito krokmi opakovane potvrdzuje svoju schopnosť inovovať. HORNACH je niekoľko desiatok rokov významným zamestnávateľom, v súčasnosti sa na úspechu firmy podieľa viac ako 20 000 zamestnancov, z toho viac než 500 v Slovenskej republike.