Kontakt
Záhradnícka 91, Bratislava, 82108
Obchodný zástupca
Jozef Iglarčík

Obchodný zástupca
Richard Gucký

Obchodný zástupca
Peter Praskaj
O firme

Spoločnosť Henkel pôsobí na celom svete s poprednými značkami a technológiami v troch oblastiach: Laundry & Home Care, Beauty Care a Adhesive Technologies. Neoddeliteľnou súčasťou oddelenia Adhesive Technologies je divízia stavebnej chémie.

Stavebné projekty predstavujú komplexnú činnosť vyžadujúcu špecializované produkty. Všetky riešenia, ktoré sú ponúkané pod značkou Ceresit, sú založené na kvalite a dlhoročných skúsenostiach. Vo svojich kľúčových kategóriách poskytuje značka Ceresit širokú škálu produktov a systémových riešení pre keramické obklady a dlažbu, hydroizoláciu či tepelnú izoláciu budov.

Sektor stavebnej chémie neustále rastie a Ceresit je jednou z vedúcich značiek zabezpečujúcich profesionálne riešenia či už pre obklady a dlažbu alebo pre tepelnú izoláciu budov. Základom pre náš úspech je partnerstvo so špecializovanými obchodmi a realizátormi. Našim hlavným cieľom je byť dôveryhodným stavebným partnerom pre profesionálov. Snažíme sa robiť všetko tak, aby sme v súlade s našimi hlavnými hodnotami – Inovácie, Kvalita, Udržateľnosť a Technické skúsenosti – prinášali stabilný prúd nových, vysokokvalitných a na mieru šitých systémových riešení. Ceresit je synonymom pre spoľahlivosť a kvalitu, ale tiež aj pre zvyšovanie energetickej účinnosti a ochranu prírodných zdrojov.

Naše bohaté skúsenosti, vedomosti, technológie a inovatívne produkty pomáhajú naším zákazníkom byť úspešnými a efektívnymi, pri zachovaní prírodných zdrojov. Naším mottom je: Kvalita pre profesionálov.