Kontakt
Obchodný zástupca
Ing. Július Telek


O firme

EuroClean je česká spoločnosť s viac ako 20-ročnou tradíciou v úprave vody, ktorá má vlastnú pobočku v Poľsku a dlhodobo úspešne operuje na Slovensku. Zaoberá sa komplexnými technológiami na úpravu surovej, pitnej, procesnej i odpadovej vody. Z toho dôvodu spoločnosť EuroClean môže svojim zákazníkom ponúknuť  komplexné služby od projektovej dokumentácie, cez návrh optimálneho riešenia, jeho dodávku aj následný servis a odbornú technickú podporu v tejto oblasti. Pretože spoločnosť vyrába vlastné produkty a snaží sa reagovať na nové trendy, jej každodennou činnosťou je aj výskum a vývoj.

Pre firmu EuroClean sú kľúčové odvetvie v ktorom dominujeme je energetika v zmysle výmenníkových staníc, parných kotolní, vykurovacích a chladiacich okruhov. Vyrábame vlastné unikátne zariadenie KEUV. Tento produktu kombinuje viac úpravárenských technológií v jednom preto je tak unikátny. Vďaka inovácií KEUV-u upravuje vodu dnes už milióny domácností prostredníctvom zhruba tisíc inštalácií.

Ďalším firemným pilierom je dezinfekcia vody, najmä pomocou chlórdioxidu. Naša spoločnosť vyvíja a vyrába vlastné generátory chlórdioxidu OXCL, pričom množstvo našich inštalácií presahuje hranicu 800 kusov, čo potvrdzuje našu dominantnú pozíciu na českom a poľskom trhu.