ISAN Radiátory s.r.o.

Decentný aj elegantný Kúpeľňový radiátor od spoločnosti ISAN výborne vyzerá a zároveň môže byť ošetrený odolnejšou ochranou proti korózii.

Calypso je bezpochyby novou hviezdou medzi dizajnovými radiátormi tohto roka. Svojím súmerným rozložením oceľových profilov premení každú kúpeľňu na útulný priestor, v ktorom bude radosť relaxovať. Svojím tvarom a konštrukciou je ideálny na jednoduché nahrievanie textílií. Zákazníci si môžu pri objednávaní špecifikácií vyberať celkovo zo šiestich kombinácií dĺžok a výšok telesa. Výkon radiátora sa podľa finálnych rozmerov pohybuje od 522 do 826 W. Calypso si môžete objednať v ľavom aj v pravom vyhotovení. Každý variant potom ponúka šesť možností pripojenia. Teleso je k dispozícii takisto v čisto elektrickom, prípadne kombinovanom vyhotovení (zapojenie do vykurovacej sústavy + elektrický ohrev). Vyberie si tak naozaj každý.

Potom už len zostáva osadiť Calypso dizajnovými termostatickými súpravami, ktoré spoločnosť ISAN dodáva v bielej farbe, vo farbe nehrdzavejúcej oceli alebo chrómu. V ponuke sú uhlové, priame aj rohové termostatické súpravy obsahujúce vlastnú hlavicu, ventily a skrutky. Uchytenie radiátorov na stenu je možné vykonať pomocou špeciálneho kovového uchytenia s dostatočnou nosnosťou. Vyššie sme písali o vysokej miere individualizácie rúrkového radiátora Calypso. To platí aj o jeho farebnom vyhotovení. Základný vzorník obsahuje spolu 31 farieb, spoločnosť ISAN však dokáže dodať elegantnú novinku aj v ostatných farebných odtieňoch podľa RAL.

Nový model Calypso môže byť na želanie ošetrený ochranou proti korózii. Ide o tzv. antikorózny „primer“ – teda základový lak, ktorý zaručuje vyššiu odolnosť voči pôsobeniu vlhkosti, a tým zvyšuje odolnosť radiátora. Primer má aj ďalšiu veľkú výhodu. Pokiaľ je vykurovacie teleso ošetrené touto antikoróznou povrchovou úpravou, je možné ho bez obáv umiestniť aj na miesta, kde je vystavené striekajúcej vode alebo zvýšenej vlhkosti. Bez obáv ho teda môžete namontovať v kúpeľni hneď vedľa sprchovacieho kúta. Dodávame, že primer je možné okrem telesa Calypso po novom aplikovať aj na ďalšie vybrané telesá radu Melody.

Najjednoduchším spôsobom objednania nového kúpeľňového radiátora Calypso je použitie konfigurátora vykurovacích telies na stránkach www.isan.cz. Jednoducho si tu v šiestich krokoch vyberiete typ radiátora, následne vytvoríte objednávkový kód a sami uvidíte finálnu špecifikáciu telesa vrátane ceny. Zvolenú konfiguráciu si potom môžete poslať na váš e-mail a ďalej s ňou pracovať.

Primer – ochrana proti korózii