Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Doba sa zmenila. Život sa zmenil. Všetci sme v uplynulých týždňoch riešili skôr to, aby slúžilo zdravie nám a našim najbližším. Iné témy išli akoby na druhú koľaj. Zdá sa však, že pandémia koronavírusu pomaly ustupuje. Zmenila však toho veľa, aj pohľad ľudí na financie. Opatrnosť a triezvosť pri narábaní s peniazmi budú určite namieste. Budeme viac plánovať. Ešte starostlivejšie uvažovať o tom, ako si zabezpečiť budúcnosť pre seba a svojich blízkych. Pripravovať sa na lepšie časy. Prvej stavebnej sporiteľni záleží na klientoch, váži si ich dôveru a preto im ponúka v tomto zložitom období niekoľko výnimočných výhod.

20 rokov tá istá splátka

Prvá istota spočíva v tom, že splátky úveru zo stavebného sporenia zostanú pre klienta rovnaké až 20 rokov. Počas nich ponúka Prvá stavebná sporiteľňa garanciu, že výška splátky sa nezmení. Pre klientov to znamená, že si môžu svoj rodinný rozpočet nastaviť tak, aby im všetko vyhovovalo. V splácaní ich prípadného úveru nenastane počas 20-tich rokov žiadna zmena.

Posunutie splátok až o 3 mesiace

Mnoho klientov využilo v období koronakrízy odklad splátok úverov. Prvá stavebná sporiteľňa však ponúka novinku pre tých, ktorí majú záujem o nové úvery. Môžu sa rozhodnúť, či začnú splácať hneď alebo až o tri mesiace. Nejde o štandardný odklad splátok, ale o ich posunutie, preto klient nemá negatívnu informáciu v úverovom registri. Táto istota sa týka tak úverov bez záložného práva, ako aj so záložným právom.

Bez istôt to teraz nejde

Ďalšou istotou pre klienta je, že dostane servis, aký potrebuje. Prvá stavebná sporiteľňa, prostredníctvom svojich obchodných zástupcov, je pripravená vyriešiť každú požiadavku klienta. A keďže väčšina ľudí má momentálne home office, všetko sa dá vybaviť aj z pohodlia domova online. Stačí vyplniť rezervačný formulár na webovej stránke www.pss.sk a obchodný zástupca bude následne kontaktovať klienta a spolu vybavia všetko potrebné.

A v neposlednom rade, Prvá stavebná sporiteľňa už dlhodobo poskytuje férové podmienky sporenia, všetkých typov poistenia (úveru, nehnuteľnosti, domácnosti), a tiež všetkých úverov zo stavebného sporenia s výhodnými úrokovými sadzbami. Pri úveroch so záložným právom sú už od 0,79 % ročne a pri úveroch bez záložného práva už od 3,59 % ročne.