ENBRA SLOVAKIA s.r.o.

5 ročná záruka na kotol bez ďalších príplatkov? Za predĺženú záruku na kotly ENBRA Fondital nič nepriplácate.

Cieľom spoločnosti ENBRA je, aby boli zákazníci s našimi produktami spokojní, a aby sa na nás mohli vždy spoľahnúť. Preto sa neustále snažíme napredovať a vylepšovať naše produkty a služby.

Vďaka moderným technológiám a skúsenostiam, ktoré sme nadobudli vieme, že naše plynové kondenzačné kotly sú pri správnej montáži a údržbe spoľahlivé, bezporuchové a ponúkajú komfort, ktorý sa od kotlov očakáva.

Našim kotlom od ENBRA veríme. Preto vám ponúkame predĺženú záruku na 5 rokov úplne zadarmo.

Štandardná, zákonom definovaná záruka je 2 roky. Za predĺženú záruku si bežne musíte priplácať. U nás dostanete na kotly od ENBRA SLOVAKIA predĺženú záruku o 3 roky úplne zadarmo. Váš vysnívaný kotol tak budete mať s 5 ročnou zárukou pri dodržaní záručných podmienok ako pri štandardnej záruke.

Aké sú základné podmienky záruky?

  • montáž výrobku musí byť vykonaná podľa platných predpisov, noriem a pokynov výrobcu
  • pri prevádzke sa dodržujú pokyny výrobcu uvedené v návode
  • uvedenie výrobku do prevádzky, vykonanie pravidelnej údržby a prehliadky výrobku a odstránenie prípadnej poruchy musí vykonať len servisný technik niektorej zo zmluvných servisných firiem spoločnosti ENBRA SLOVAKIA s.r.o.
  • vykonanie prehliadky a údržby kotla v zmysle návodu na obsluhu, minimálne však 1 x za 12 mesiacov
  • podmienkou je inštalácia magnetického filtra z dôvodu ochrany výmenníka

Kompletné informácie o uplatnení 5 ročnej záruky si prečítajte v Špecifických záručných podmienkach spoločnosti ENBRA SLOVAKIA.

Prečo si vybrať kotol od ENBRA?

Plynové kondenzačné kotly ENBRA Fondital sa radia medzi špičku na trhu. Z hľadiska výkonu a efektivity prevádzky spĺňajú najprísnejšie štandardy a tiež emisné normy. Vyrábajú sa v Európe a vyznačujú sa unikátnou konštrukciou nerezového výmenníka. Ten je pri dodržaní pokynov výrobcu pri montáži a predpísaných servisných prehliadok prakticky nezničiteľný a zaručuje vysoký výkon a hlavne dlhú životnosť. ENBRA kotly ponúkame v rôznych variantoch, výkonoch a príslušenstve.

Presvedčte sa sami. Viac o produktoch a službách nájdete na www.enbra.sk