Kludi Myjava, s.r.o.

Program spoločnosti Kludi Zenta SL sa zameriava na jemný dizajn, moderný minimalizmus a prvotriedne materiály

  • Zenta SL zaujme dizajnovým trendom na „štíhlosť” a zapôsobí na divákov rovnými geometrickými líniami a jemnými krivkami.
  • Zenta SL ponúka širokú ponuku riešení pre rôzne návrhy v moderných kúpeľniach.

Súhra foriem:

Aj podomietkové verzie vaňovýcha  sprchových batérií Kludi Zenta SL sa vyznačujú súhrou geometrických rovných línií a jemných kriviek.

Foto: Kludi GmbH & Co. KG

Sériou Zenta SL prezentuje odborník na batérie, spoločnosť Kludi (www.kludi.com), moderné rozšírenie svojej celoštátne a medzinárodne najúspešnejšej série Zenta, ktorá bola uvedená na trh v roku 2007 – a už dnes je uznávaná ako dizajnová klasika. Nová kompletná séria batérií, ktorá oslavovala svoju premiéru na ISH 2019, ukázala čistý koncept so sviežim dizajnom. Jej štýlová, minimalistická dizajnová podoba je inšpirovaná jemným „štíhlym” dizajnom, ktorý je plne v súlade so súčasným trendom v interiéroch kúpeľne, čo možno vidieť z rastúcej ponuky tenkostenných keramík a malých umývadiel na trhu. Konštantne geometrická, čistá forma batérií je vsadená vo všetkých modeloch Zenta SL, vrátane rôznych riešení pre umývadlá, ako aj pre vane a sprchy. Jej diskrétny elegantný purizmus dokonale harmonizuje s nadčasovým mestským dekorom. Komplexná séria Zenta SL, ktorá v súčasnosti pozostáva z 18 samostatných výrobkov, umožňuje v moderných kúpeľniach s vysokými štandardmi realizovať širokú škálu dizajnových možností v závislosti od želania a požiadaviek zákazníkov: od WC pre hostí v úzkych priestoroch až po priestranné rodinné a viac generačné kúpeľne.

Aktualizácia večnej klasiky:

nová „Smart Luxury“-batériová séria Kludi Zenta SL vsádza na jemný dizajn a vysokokvalitné materiály.

Skutočná pastva pre oči:

Kludi Zenta SL dvojotvorová podomietková batéria zapôsobí brilantnou a priestrannou kovovou rozetou.

Rafinovaná súhra foriem

Zenta SL sa vyznačuje jemne vyváženou, harmonickou súhrou medzi obdĺžnikovými a kruhovými tvarmi, uhlovou čistotou v kombinácii s jemnými krivkami. Napríklad štíhle, valcové telo umývadlovej batérie plynulo prechádza do rovného povrchu extrémne plochého výtoku. Páka je priamo nad obdĺžnikovým výtokom a kopíruje jeho jemne zakrivený obrys, kde sa stretáva s guľatým telesom batérie. Podomietková 2-otvorová nástenná batéria sa dodáva s obdĺžnikovou krycou rozetou z lešteného kovu, ktorej elegantný povrch s vysokým leskom je skutočne pútavým pohľadom na umývadlo. V sprchách a na vaniach sú jednopákové batérie tohto dizajnového prvku. Ich neuveriteľne štíhle telo končí veľkou, dokonale hladkou prednou doskou, ktorej jasná geometria dáva batériám silný, individuálny charakter. Nástenná sprchová batéria ponúka oveľa väčší manévrovací priestor vďaka svojej kartuši, ktorá je v typickom štýle Kludi vložená pod pákou, čím zabezpečuje príjemné sprchovanie aj v malých sprchovacích kabínach.

Viac miesta pre zábavu pri sprchovaní:

Vzadu umiestnená kartuša u Kludi Zenta SL jednopákových sprchových batérií necháva viac priestoru a pohybu v sprche.

Rozmanitý rozsah

Zenta SL presvedčí tiež svojou širokou ponukou a rôznorodosťou, ktorá ponúka vhodné riešenia prakticky pre každý typ interiéru. Program zahŕňa okrem iného:

  • Jednopákové umývadlové batérie s výškou výtoku 75 mm alebo 100 mm
  • Jednopákovú umývadlovú batériu s výškou výtoku 240 mm pre kombináciu s umývadlami
  • Umývadlovú batériu s bočným ovládaním a kubickým, o 360° otočným, liatym L-výtokom s výškou 220 mm poskytujúcu dostatočný voľný priestor na pohyb v umývadle
  • 2-otvorovú podomietkovú nástennú jednopákovú umývadlovú batériu s obdĺžnikovou rozetou
  • Jednopákovú sprchovú batériu
  • Jednopákovú vaňovú a sprchovú batériu
  • Podomietkovú sprchovú nástennú batériu s guľatou rozetou
  • Podomietkovú vaňovú a sprchovú nástennú batériu s guľatou rozetou

Pre trvalé využívanie zdrojov

Vďaka inovatívnej technológii EcoPlus, batérie Kludi vynikajú vďaka ich hospodárnemu a zároveň vysoko efektívnemu využitiu vody. To platí aj pre radu Zenta SL – najmä pre umývadlové batérie s výškou výtoku 75 mm, kde je kartuša nastavená tak, aby tiekla iba studená voda, pokiaľ je páka ponechaná v normálnej strednej polohe. Teplá alebo horúca voda bude tiecť iba vtedy, keď si to užívateľ rozhodne a páku presunie doľava. To prispieva k zníženiu spotreby teplej vody a energie, čo je prospešné nielen z ekologického, ale aj z ekonomického hľadiska. Okrem toho sú tu vysokokvalitné perlátory ktoré sa používajú vo všetkých umývadlových batériách. Vnútorná plastová časť s rýchlo čistiacim mechanizmom proti usádzaniu vodného kameňa sa ľahko ošetruje a má dlhú trvácnosť. Množstvo vody je tiež obmedzené na sedem litrov za minútu.

Foto: Kludi GmbH & Co. KGwww.kludi.cz, www.flexxboxx.cz