Odolné štetinové rohožky proti blatu a špine

Zima so sebou prináša vlhkosť, blato a sneh. Aby sa táto špina neroznášala po celej firme, ponúka MEWA odolné štetinové rohožky – ideálnu rohož pre vlhké ročné obdobie.

Do  firmy, von na dvor, cez parkovisko a späť do haly. Spolupracovníci, zákazníci a dodávatelia sa pohybujú hore dole, chodia dnu a vonku a prinášajú tak so sebou množstvo špiny. Práve v prechodnom období medzi zimou a jarou, keď topánky prenášajú blato, sneh a posypový materiál, je dôležité chrániť vstupné i prechodové priestory.

 

rohoze1

 

Štetinová rohožka od firmy MEWA poskytuje dobré služby. Efektívne pracuje dvojitý systém vlákien: Jemné vlákna prijímajú vlhkosť, hrubé štetiny vykefujú špinu z podrážky topánky. Tak ostáva špina na rohožke, topánka sa vyčistí, podlaha ostane čistá. Vďaka špeciálnej vrstve zadnej strany priliehajú rohožky pevne k podlahe a nešmýkajú sa. Starajú sa o čistotu a bezpečnosť pri práci, lebo sa minimalizuje nebezpečenstvo pošmyknutia.

 

Popri odolných štetinových rohožkách ponúka MEWA aj viacúčelovú rohožku pre každé ročné obdobie. Je vhodná taktiež pre vstupné priestory, ale aj pre použitie na recepcii, v predajných priestoroch, kanceláriách a spoločenských miestnostiach, ako aj pri schodoch a výťahu. Rohože chránia podlahy a postarajú sa o dobrý dojem.

 

MEWA ponúka všetky rohože s kompletným servisom. Servisný vodiči vyzdvihnú rohože v pravidelných odstupoch v dohodnutom termíne a dodajú čistú náhradu. Tak budete používať stále čistú rohož.

 

rohoze2 

 

Rohože a štetinové rohožky si môžete prenajať vo firme MEWA – vrátane vyzdvihnutia, čistenia a dovozu. Tak budete používať stále čistú rohož.