Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Nové spôsoby inštalácie, fungovania, financovania, regulácie či servisu… Výmena starého kotla za nový je v súčasnosti ľahšia než kedykoľvek predtým. Viete, aké sú najmodernejšie možnosti vykurovania domácností a úplne nové spôsoby ako ušetriť?

Neváhajte vymeniť svoj starý kotol za nový. Najmodernejšie plynové kondenzačné kotly so sebou prinášajú nové výhody a najmodernejšie funkcie.

 

condens

Kotol Panther Condens.

1. Nové možnosti ako ušetriť

Ak napríklad v domácnosti vymeníte plynový kotol starý 20 rokov – za nový kondenzačný – môžete ušetriť až 30 % plynu. Tým sa vám znížia prevádzkové náklady na vykurovanie. Jednou z najmodernejších možností je rýchle a jednoduché financovanie formou splátok. Všetky kondenzačné kotly značky Protherm sú totiž dostupné už aj na splátky, za veľmi výhodných podmienok. Pri investícii do 1 700 eur netreba dokladovanie o príjme a nepotrebujete ani ručiteľa. Protherm vám pritom garantuje aktuálne cenníkové ceny kotlov bez navýšenia. Financovanie je rozdelené na desať splátok, do ktorých môžete zahrnúť nielen kotol, ale aj regulátor, inštaláciu a uvedenie do prevádzky. Všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke www.protherm.sk, pod heslom „Financovanie kotlov Protherm“.

 

gepardcondens

Kotol Gepard Condens.

 

2. Výnimočne jednoduchá výmena

Obyvatelia rodinných domov sa v súvislosti s renováciou vykurovania často zbytočne obávajú komplikácii a dočasného diskomfortu. Dobrou správou je, že technológie pokročili a v súčasnosti je možná rýchla výmena starých kotlov za nové kondenzačné. Výnimočne jednoduchou inštaláciou vynikajú stacionárne kondenzačné kotly Medveď Condens. Svojou robustnosťou a funkčnými vlastnosťami pripomínajú liatinové kotly a zaraďujú sa do triedy energetickej účinnosti „A“. Vhodné sú pritom aj do starších rodinných domov so systémami s veľkým objemom vykurovacej vody. Ich výmenník s veľkým prierezom rúrok je veľmi odolný voči zaneseniu nečistotami.

 

teplavoda

Kondenzačný kotol Tiger Condens zabezpečí doma teplo aj komfort teplej vody.

 

3. Keď zavážia praktické rozmery

V klasických rodinných domoch a v bytoch sa osvedčili aj závesné kondenzačné kotly, ktoré nezaberú veľa miesta. Dajú sa šikovne ukryť za dvere, do výklenku v kúpeľni či na chodbe. Medzi takéto šikovné zariadenia patria závesné kondenzačné kotly Panther Condens. So svojím vysokým stupňom využitia až 109 % a osvedčenou technológiou nerezového kondenzačného výmenníka, sa zaraďujú k najefektívnejším produktom na trhu. Sú veľmi flexibilné pri voľbe umiestnenia vďaka malým rozmerom. Na výmenu starých nekondenzačných kotlov za nové i pri výbere vykurovania do novostavby sú vhodné aj ďalšie závesné kotly praktických rozmerov. Zariadenia Gepard Condens prinášajú vysokú triedu energetickej účinnosti „A“ pre kúrenie i prípravu teplej vody. Okamžite dodajú teplú vodu, či už prietokovým spôsobom alebo s pomocou externého zásobníka (v závislosti od verzie kotla). Srdcom týchto kotlov je výmenník tepla z odolnej hliníkovej zliatiny inšpirovaný automobilovým priemyslom a tiež hydraulický blok novej generácie. Kotly zároveň ponúkajú takú úroveň bezpečnosti, ktorá je absolútne bezkonkurenčná.

 

prothermc

Kotol Tiger Condens.

 

4. Teplo a teplá voda v jednom

Čo poradiť rodinám, ktoré žijú vo veľkom dome s dvomi kúpeľňami? Alebo obyvateľom bytu, ktorí majú radi dostatok teplej vody na kúpanie, sprchovanie, aj v kuchyni? Tým, ktorí chcú ušetriť miesto a zároveň vyriešiť vykurovanie spolu s prípravou teplej vody, odporúčame závesné kondenzačné kotly Tiger Condens. Majú kompaktné rozmery a dokážu hravo zabezpečiť vykurovanie a dostatok teplej vody – aj pri súčasnom odbere z viacerých miest v domácnosti. Veľké množstvo teplej vody pripravujú vďaka kombinácii dodávky vody prietokovým spôsobom a zo vstavaného zásobníka. Opätovne nahriať zásobník dokážu v rekordne krátkom čase vďaka patentovanej technológii ISODYN2.

 

migomig

Smart regulátor MiGo.

5. Moderné ovládanie cez smartfón

Pokiaľ ide o prevádzkové náklady, s inteligentným smart regulátorom MiGo môžete v domácnosti docieliť viac úspor, než s iným regulátorom tohto druhu. A to vďaka efektívnemu riadeniu systému presne podľa vašich zvyklostí a potrieb. Vykurovanie i ohrev vody si s ním nastavíte dokonca aj na diaľku cez internet – prostredníctvom Wi-Fi pripojenia a aplikácie v smartfóne či tablete. Teplo doma i prípravu teplej vody budete mať na 100 % pod kontrolou, regulátor totiž prehľadne graficky vyhodnocuje spotrebu energie v dome či bytovej jednotke.

 

6. Nová dimenzia údržby a servisu 

Medzi najmodernejšie služby značky Protherm patrí aj úplne prvá online servisná knižka ku kotlu na slovenskom trhu. Kedy bol kotol vo vašej domácnosti uvedený do prevádzky? Aký je dátum jeho poslednej servisnej kontroly? Tieto informácie budú ľahko dostupné na webe, prípadne aj priamo vo vašom smartfóne. Cez odkaz „Online servisná kniha“ na webstránke www.protherm.sk a po načítaní stránky servisnakniha.protherm.sk stačí len vyplniť sériové číslo kotla, ktoré je spolu s čiarovým kódom v jeho technickej dokumentácii. Online servisná kniha sprehľadní záručný i pozáručný servis. Sú do nej zapísané všetky informácie týkajúce sa nasledujúcej ročnej prehliadky kotla a údaje o všetkých opravách. Umožní tiež prijímať notifikačné správy upozorňujúce na ročné kontroly vykurovacieho zariadenia, a zabezpečí priamy kontakt s vašim servisným technikom.

www.protherm.sk