Loading...

Light + Building 2020

/Light + Building 2020
Nahrávam Udalosti

Spoločnosť Messe Frankfurt je najväčším organizátorom veľtrhov a konferencií s vlastnými priestormi a približným počtom 2500 zamestnancov. Vďaka medzinárodnej sieti obchodných partnerov poskytuje podporu svojim zákazníkom nielen v Európe ale aj na celom svete. Ponuka služieb zahrňuje nielen prenájom výstavných priestorov, ale aj realizáciu veľtrhových stavieb, marketing a pod. Jednou z nosných výstav, ktoré táto spoločnosť organizuje je veľtrh Light + Building 2020, na ktorý Vás pozývame.

Výstava sa uskutoční na výstavisku Messe Frankfurt v nemeckom Frankfurte nad Mohanom. V budúcom roku sa bude výstava konať v dňoch 8. až 13. marca a bude zameraná na trendy a vývoj nielen vo svete svietidiel a osvetlenia, ale aj zabezpečovacej techniky i kamerových systémov. Najväčší svetový veľtrh osvetlenia a technológie budov dávame do pozornosti odborníkom, ale aj laickej verejnosti.

Veletrh Light + Building 2020 ukazuje, že v designu osvětlení neexistují žádné limity.

Mezinárodní vystavovatelé využívají předního světového veletrhu ve Frankfurtu nad

Mohanem k prezentaci svých produktových inovací a řešení digitálních připojení. Veletrh se v roce 2020 koná s mottem „Connecting.Pioneering.Fascinating“

Připojení bezpečnostních a zabezpečovacích technologií jsou pro výrobce a uživatele velmi důležité, a proto budou i jedním z klíčových segmentů veletrhu Light + Building – předního světového veletrhu osvětlení a technologie budov, jenž se ve Frankfurtu nad Mohanem koná v březnu 2020.

Na veletrhu Light + Building představí přední společnosti v segmentu technologií budov celé spektrum svých produktů od nouzových osvětlení v hale 8 až po automatizaci budov v halách 9 a 11. Pozadu nezůstane ani „Intersec Building“, mezinárodní platforma pro propojené bezpečnostní a zabezpečovací technologie v hale 9.1.

Intersec Forum je hlavním informačním zdrojem na akci Intersec Building (8. až 13. března 2020), mezinárodní platformě pro pro propojené bezpečnostní a zabezpečovací technologie na veletrhu Light + Building 2020.

Pátý ročník Intersec Forum Conference for connected safety and security technology se bude konta v rámci akce Intersec Building na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem (8. až 13. března 2020). Vstup je pro držitele vstupenky na veletrh Light + Building zdarma.

Viac o pripravovanej výstave si môžete prečítať v článku: https://tzbportal.sk/sprava-budov/light-building-2020/

alebo na stránkach organizátora.

Loading...

PARTNERI