Loading...
Loading...

BKT.SUMMIT 2022

Hlavná stránka/BKT.SUMMIT 2022
Nahrávam Udalosti

Zmena dátumu online konferencie bkt.summit 2022 na 31.03.2022

Týmto by sme Vám chceli oznámiť, že z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie meníme dátum konania konferencie na 31.marca 2022. Miesto konania ako aj odborný program ostáva bez zmeny. Tešíme sa na Vás v krásnom konferenčnom priestore Elektrárne Piešťany 31.3.2022 o 10:00.

Ďakujeme za Vašu dôveru!

Čo Vás čaká?

3 panelové diskusie

Interaktívne prednášky

Poznačte si 27. januára

Konferencia je zdarma

Druhý BKT.SUMMIT nadviaže na viac ako úspešný prvý ročník, ktorý sledovalo viac ako 450 účastníkov z ČR a SR z radov odbornej verejnosti v oblasti stavebníctva a realít. Zatiaľ, čo sa úvodný BKT.SUMMIT venoval predstaveniu technológie BKT pre stropné vykurovanie a chladenie budov, ako moderného, dostupného a komfortného systému, druhý ročník sa zameria najmä na udržateľnosť a prínosy technológie pre oblasť životného prostredia.

Planéta má prednosť! Veríme, že je našou povinnosťou napĺňať potreby súčasnosti bez toho, aby sme ohrozili vyhliadky budúcich generácií. To znamená dobre sa starať o spoločnosť a životné prostredie, ako aj konať zodpovedne vo všetkom, čo robíme. Technológia aktivácie stavebných konštrukcií BKT pre vykurovanie a chladenie budov je jedným z mnohých potrebných malých krokov k dosiahnutiu udržateľnosti v oblasti výstavby a prevádzky budov.

Loading...

PARTNERI

Go to Top