Loading...
Loading...
Nahrávam Udalosti

Všetky Udalosti

Slovenský zväz pre chladiacu a klimatizačnú techniku Vás pozýva na konferenciu:

Slovensko patrí medzi veľmoci vo výrobe kompresorov a časom aj vo výrobe tepelných čerpadiel  na počet obyvateľov.  Organizujeme v poradí už 11. svetovú konferenciu IIR s názvom Compressors, či Summit tepelných čerpadiel.

Cieľom Summitu VVVTZ je hľadať prieniky, inšpirácie, riešiť prípadové štúdie a uplatňovať praktické skúsenosti v súčinnosti vedy, výskumu a výroby. Program Summitu je štruktúrovaný tak, aby vyzdvihol výrobu, možnosti výskumu základného i aplikovaného a príkladné výsledky v prospech vzdelávania na Slovensku.

Súčasťou Summitu je hlasovanie o NAJ realizáciu, ktorá bola prezentovaná na niektorom z podujatí Zväzu v posledných piatich rokoch. Okrem toho podmienkou je využitie chladív s nízkym GWP predovšetkým prírodných chladív.

Do súťaže Naj realizácií sú prihlásené chladiace okruhy využívajúce ako teplú tak i studenú stranu s chladivami amoniak, oxid uhličitý, propán a podobne, Nechýbajú riešenia montážnych pomôcok, software, výpočet potreby tepla hodinovou metódou, solárny výčap a podobne.

Predbežný program

E-mail: szchkt@szchkt.org   http://www.szchkt.org Tel./fax: 00421 31 550 1674

Zdieľajte obsah na sociálnych sieťach!

Go to Top